komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

У ПФУ назвали ще одну групу громадян, які можуть вийти на пенсію достроково

3.08.2022

У Пенсійному фонді, де раніше повідомляли, що право на достроковий вихід на пенсію, зокрема, має низка категорій працівників залізничного транспорту, пояснили, коли можуть йти на заслужений відпочинок учасники бойових дій. У ПФУ нагадали, що особи, які належать до учасників бойових дій, визначаються статтею 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту».

«Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію після досягнення чоловіками 55 років, жінками — 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків та не менше 20 років у жінок», — йдеться у повідомленні.

Розмір пенсії залежить від страхового стажу та доходів, з яких сплачувались страхові внески. До пенсій учасників бойових дій встановлюються: підвищення у розмірі 25% прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність; цільова грошова допомогу на проживання 40 гривень; щомісячна державна цільова допомога у сумі, якої не вистачає до мінімальної пенсійної виплати — 210% прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність.

Раніше в ПФУ повідомляли, що право на достроковий вихід на пенсію за віком надано одному з батьків, які до віку шести років виховували дітей, які страждають на тяжкі захворювання і які не отримали права на інвалідність.

Таке право є і у жінок, які досягли 50-річного віку та мають 15 років страхового стажу, якщо їхня дитина тяжко хвора.

Джерело - https://www.uarp.org/

 Також читайте:

СБУ ЗАТРИМАЛА РОСІЙСЬКОГО АГЕНТА, ЯКИЙ ЗБИРАВ ДАНІ ДЛЯ КОРИГУВАННЯ РАКЕТНИХ УДАРІВ ПО АЕРОДРОМАХ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges