Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

До книги «Майбутнє Кіровоградщини»потрапили і діти Знам’янки

1.11.2017

Минулих вихідних у Кропивницькому відбулася урочиста церемонія нагородження талановитих дітей області. Переповнена зала зібрала всіх розумних, гарних, юних з усіх куточків краю. Також відбулася офіційна презентація та вручення другої інформаційно-іміджевої збірки «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти», яку видало видавничий центр «Перлина». 

До книги увійшли досягнення і перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності підростаючої молоді, представлені числені здобутки колоритного краю. Вона відкрила нові імена дітей та їх наставників з усієї області. Декілька сторінок видання присвячено знам’янчанам. Талановиті: Адрій Огіренко, Вероніка Валько, Максим Федорчук,  Еміль Корнійчук, Дмитро Мернов, Поліна Панасенко, Марія Крук, Олександр Крук, Марія Якимович, Марія Петренко, Дарія Демчук, Юлія Степанова, Єлизавета Смалько, Анна Холявінська, Надія Лемещук, Діана Кохановська, Антон Чайка та ще багато інших земляків своїми світлинами прикрасили сторінки книги.

Серед дівчаток окрема сторінка присвячена Діані Хоменко, учениці 7-го класу, НВК «Знам’янська ЗШ I-III ступеня – гімназія №3». Здібна дівчинка щороку отримує  похвальні листи за відмінне навчання,  малює, співає. Видання KOMORA.INFO запросило Діану до розмови:

  • Які відчуття після церемонії вручення відзнаки та книги?
  • Мені дуже приємно, це моя перша перемога, коли помітили мої здобутки на обласному рівні. Я займаюсь співами, у цьому році, коли книгу було вже зверстано посіла перше місце на міському фестивалі мистецтв «Країна дитячих талантів». Також я малюю, я самоучка і ніде не вчилась, але багатьом подобається.  Ще хочу у майбутньому стати фотографом.

 

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges