Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ЗРОБІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ КРАЩИМ, РАЗОМ З ПСИХОЛОГІЄЮ

8.11.2017

Ольга Жирьонкіна – практичний психолог, яка ось вже 17 років допомагає покращити життя людей. Психолог працює за фахом  з 2000 року, а у нашому місті розпочала власну практику два роки тому. Ольга ділиться чим саме може стати  у нагоді людям:

  • У чому полягає Ваша робота?
  • Разом зі своїми пацієнтами ми можемо вирішити практично усі життєві проблеми. Технологія моєї роботи полягає у нейролінгвістичному програмуванні людини. Що це? Мозок кожного з нас працює, як  комп’ютерна програма, яку можна налаштувати на будь-які зміни. Для початку треба знайти «корінь» проблематики (у деяких він ще з дитинства), а вже потім налаштовуватися на інший лад. Тобто, для кожного важливо вивчити і зрозуміти підгрунтя проблеми, а потім знаходити шляхи її вирішення.
  • Розкажіть з якими труднощами у житті Ви допомагаєте впоратися людям?
  • Конкретних прикладів дуже багато: допомога покращення стосунків у родинах та з дітьми. Крім того, позбавлення від таких залежностей, як куріння та вживання алкогольних напоїв. Ось, наприклад, був випадок у моїй практиці, коли я, попрацювавши з пацієнтом, допомогла йому кинути палити, хоча ця звичка в нього була 30-ть років. Крім того, часто я допомагаю батькам зрозуміти суть хвороб їхніх діток: алергія та ін. Часто діти пов’язані з батьками енергетично і хвороба дитини – прямий наслідок ситуації у родині. Окрім всього іншого, у моїй практиці ще існує вид роботи для тих, хто хоче налагодити свою власну справу та заробляти кошти.
  • Чи багато у Вас пацієнтів?
  • Можна сказати, що люди потребують психологічної допомоги. За динамікою вересня, то спостерігається така картина: від 3 – х до 5 – ти консультацій в день. Зараз також маю багато охочих до нормалізації своїх життєвих процесів.
  • Ви проводите групові тренінги, розкажіть про їх тематику?
  • Зараз триває другий модуль тренінгу «Гармонізація внутрішнього середовища». 18 листопада  о 10 годині усі охочі дізнаються про те, як повернути втрачені часточки своєї душі. Місце проведення буде повідомлене додатково.

Якщо вам потрібна психологічна допомога, то звертайтеся до Ольги Жирьонкіної за т. ‎050-711-28-95

Стаття створена на правах реклами

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges