Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Танцювальний колектив «Веселка» повернувся з м. Київ з перемогами

9.11.2017

Цими вихідними у м. Київ відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Осіння рапсодія". Наше Знам’янку на ньому представляв танцювальний колектив «Веселка» (керівник Тетяна Часник).

Довідково: Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Осіння рапсодія" проводиться з 2015 року у м. Київ.  Захід складався з декількох відділень: вокальне та танцювальне.  Цього року на конкурс прибули учасники з різних міст: Переяслав-Хмельницький, Житомир, Харків, Шостка, Кривий Ріг та ін.

 

Детальніше про участь у конкурсі розповідає керівник колективу Тетяна Часник:


«Нам сподобалося бути учасниками такого конкурсу. Наші колективи судило поважне журі з м. Київ. Оскільки захід зібрав велику кількість учасників, то і тривав він довго. Розпочався о 9 годині, а  наші виступи були о 17 та 19.  Організувати поїздку для участі у конкурсі  нам повністю допомогли батьки вихованців.»


Своїми враженнями від участі доньки у «Осінній рапсодії» ділиться Юлія Єніна, яка теж перебувала разом з дитиною на конкурсі:


«Конкурс нам дуже сподобався. Ми точно знаємо, що наші діти – найкращі. Хочу висловити велику подяку керівниці колективу   Тетяні Часник за високий професіоналізм.  Окрема вдячність батькам вихованців, які постійно поряд та підтримують дітей.»


  Наші талановиті знам’янчани мають наступні результати: найменші з колективу отримали перше місце у середній категорії; вокально-танцювальна  група «Барвінок» - друге.

Ольга Полякова

Фото  танцювального колективу «Веселка»

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges