Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Професійний ліцей на Кіровоградщині стане регіональним центром професійно-технічної освіти

24.11.2017

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час відкриття у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені О.  С.  Єгорова» першої в області лабораторії офіціантів.

На базі цього навчально-дослідного майданчику майбутні офіціанти відточуватимуть практичні навички та оволодіватимуть усіма тонкощами професії, інформує прес-служба ОДА.

За словами директора навчального закладу Миколи Корецького, на створення лабораторії було витрачено чималу суму – 85 тис. грн. За ці кошти проведено ремонти, закуплено сучасне обладнання та інвентар, необхідні для підготовки учнів – майбутніх офіціантів та кухарів-офіціантів.

Сергій Коваленко привітав викладачів та учнів професійного ліцею з особливою подією. Він наголосив на важливості підготовки фахових спеціалістів. З відкриттям лабораторії учні ліцею отримають нові можливості, зможуть здобувати якісну освіту та практичні навички, що їм знадобляться у майбутній роботі.

Джерело: https://zpu.kr.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges