Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ПТУ №12 – життя продовжується… (Частина ІІ)

27.12.2017

Продовжуючи розповідь позакласного життя учнів ПТУ№12, познайомимо із діяльністю двох спортивних гуртків: «Настільний теніс» та «Влучний стрілець», учні яких цілеспрямовано здобувають перемогу для свого профтехнічного закладу.

Минулого навчального року збірна команда ПТУ №12 посіла третє загальнокомандне місце у Спартакіаді серед учнів профтехучилищ Кіровоградської області: перше місце у змаганнях з настільного тенісу, шашки – 5 місце, шахи –  11 місце,  баскетбол -  2 місце, волейбол – 5 місце та футбол – 1 місце. 

Вже протягом восьми років в училищі працює гурток «Настільний теніс», керівником якого єАндрій Іванов, також він єкерівником фізичного виховання.Хоча Андрій Володимирович за спеціалізацією футболіст, але зі шкільних років захоплюється настільним тенісом.За час існування гуртка спортсмени мають чимало перемог, про які нам розповів Андрій Володимирович: «Минулого року збірна команда нашого училища з настільного тенісу, яка складалася з двох хлопців і дівчинки, посіли перше місце в спартакіаді серед професійно-технічних училищ Кіровоградської області.  Також перше місце було у нашої команди у 2011 році. Часто беремо участь у міських змаганнях цього виду спорта та змаганнях на першість Знам’янського залізничного вузла «Одеської залізниці», де займаємо призові місця. Крім цього, в нашому училищі протягом року проходять змагання.  Наприклад, минулого місяця у нас відбулися змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь приблизно 50 учнів.»

Керівником гуртку «Влучний стрілець» є Руслан Кубрак, викладач з предмету «Захист Вітчизни».

  • Руслан Анатолійович, а які досягнення мають Ваші учні за десятирічний період існування гуртка?
  • Наші учні постійно беруть участь у всеукраїнських змаганнях військово-спортивних багатоборств, які відбуваються щорічно на базі 95-тої аеромобільної бригади в м. Житомир, де посідали перші місця як загальнокомандні, так й індивідуальні. Зазвичай змагання складаються з бігу на 3000м, подолання смуги перешкод, стрільба з бойового автомата або пістолета Макарова, гімнастика та рукопашний бій. Наше училище має Кубок, який вже залишився назавжди у нас у закладі, для цього потрібно три роки поспіль займати перші місця.
  • Щоб мати такі успіхи у змаганнях, як Ви готуєте своїх учнів?
  • Пояснюю, що хлопці повинні мати сильний дух і дисципліну та необхідність себе фізично загартовувати. Також головне - мотивація… А найкращою мотивацією для молодих хлопців –  бути достойними захисниками нашої неньки України.

Останню перемогу учні гуртка отримали під час відкритого чемпіонату з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів і військово-патріотичних клубів та об’єднань м. Знам’янка та Знам’янського району, які відбулися 24 листопаду: І та ІІ місце зі стрільби з положення сидячи та ІІ-е загальнокомандне місце  у розділі «Пневматичне триборство» серед 14 команд.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges