Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

 У Кабміні  розширили перелік професій, представники яких можуть отримувати пенсії на пільгових умовах

10.01.2018

 1 січня 2018 року в Україні значно змінився список професій, що дають право на отримання пенсії за віком на пільгових умовах. Ця можливість доступна для працівників, зайнятих на повну ставку. 

Зокрема, до переліку додали фахівців, що займаються ремонтом обладнання на діючому виробництві та капітальним ремонтом свердловин. Крім того, в список потрапили люди, що працюють в зоні відчуження, якщо щільність забруднень даної території радіонуклідами становить не менше 100 кБк / м2.

Також на отримання пільгових пенсій за віком тепер можуть розраховувати робочі, які займаються пайкою виробів припоями з наявністю в складі свинцю або шкідливих речовин першого / другого класу небезпеки. Пенсії за віком на пільгових умовах будуть платити фахівцям, які займаються видобутком і збагаченням уранової руди не менше 50% робочого часу. На такі пенсії будуть претендувати робочі на базах зберігання і поставки хімічної продукції, а також ті, хто зайнятий вантаженням, розвантаженням і складуванням пестицидів.

https://hyser.com.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges