Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Освітні заняття у Школі з прав людини у 2018 році

4.02.2018

Усвідомлюючи, що ефективний захист прав людини можливий за наявності належного рівня знань кожного про свої права і свободи, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні продовжують у 2018 році освітні заходи Школи з прав людини. 

Нагадаємо, Школа з прав людини – це освітній проект, започаткований у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» за підтримки Уряду Канади спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, метою якого є підвищення рівня знань кожної особи з питань захисту фундаментальних прав і основоположних свобод.

У цьому році організаторами заплановано провести 10 тематичних тренінгів для представників громадських організацій, державних службовців, активних громадян. Пропонуємо Вам ознайомитися з попереднім графіком тренінгів.

Провідні експерти Школи з прав людини розкриють положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також актуальну для національної правової системи практику Європейського суду з прав людини.

Якщо Вас цікавлять наші заходи, заповніть коротку анкету та залиште свій е-mail, щоб не пропустити початок добору учасників.

http://www.ombudsman.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges