Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Професійне навчання для безробітних від Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

7.02.2018

Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу, або вперше шукає її, є професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Адже, здобувши професію, що потрібна на ринку праці, громадянин має змогу працевлаштуватися. 

Одними з провідних на ринку праці м. Знам’янки та Знам’янського району є робітничі професії різних галузей. Це такі, як тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, штукатур, електрогазозварник, лицювальник - плиточник, кухар, продавець продовольчих товарів. Безпосередньо  сьогодні професії будівельної галузі потрібні на підприємствах залізничного транспорту, а професія тракторист, відповідно, у сільськогосподарських підприємствах. Кухарі та продавці потрібні в підприємствах торгівлі та громадського харчування. Тому безробітні, які перебувають на обліку в Знам’янському центрі зайнятості, здобувають або підвищують кваліфікацію саме за такими професіями.

За 2017 рік пройшли професійне навчання та підвищення кваліфікації за різними напрямками 409 осіб.

Навчання за професіями відбувається у центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості, які забезпечують не тільки високий рівень знань, а й проживання безробітних. Кожного місяця відкриваються групи за різними напрямками: верстатник широкого профілю, манікюрник, перукар, кухар, штукатур, монтажник, муляр й інші.

Умови направлення на навчання:

-     повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

-      повноліття (не менше 18 років);

-      медична довідка з допуском до професії.

За детальнішою інформацією про можливість здобуття професій звертатися до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.

 О. Баланенко, начальник відділу АПБ                                                                                      

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges