Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

На Знам’янщині безробітний з інвалідністю здобув роботу за сприяння служби зайнятості

04.09.2020

Громадяни з інвалідністю, які бажають працювати або змінити місце роботи, звернувшись по допомогу в працевлаштуванні до будь-якого центру зайнятості, мають можливість отримати широкий спектр соціальних послуг з урахуванням рекомендацій органів медико-соціальної експертизи. Чим і скористався мешканець Знам'янщини Роман П., фельдшер  ветеринарної медицини за фахом, проте попрацювати за здобутою спеціальністю йому, на жаль, не вдалося.

Роман згадує:«Робота фельдшера вимагає фізичної витривалості, а я, на жаль, не маю можливості, за станом здоров’я, виконувати цю роботу. Протягом декількох місяців я проходив тривалі курси лікування, проте, водночас, не втрачаючи надію, активно займався пошуком роботи».

Молодий чоловік має групу інвалідності і змушений був шукати роботу відповідно до стану здоров'я та рекомендацій індивідуальної програми реабілітації. Роман працював і оператором заправних станцій, і укладальником товарів, а після звільнення з останнього місця роботи та невдалого самостійного пошуку роботи, чоловік звернувся до Знам'янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

За сприяння фахівців Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості молодого чоловіка було запрошено на особисту співбесіду з керівником ТОВ «Знам'янська агропромислова компанія» та представником відділу кадрів підприємства. Під час спілкування Сергій Мельник, керівник компанії, запропонував Роману спробувати відновити трудову діяльність, з урахуванням рекомендацій лікарів, на посаді охоронника, з позмінним графіком роботи та не повним робочим днем.

Погоджуючись на таку пропозицію, молодий чоловік отримав бажану роботу та можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї та досяг поставленої мети.


За матеріалом Т. Железнякової, провідної фахівчині з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Фото умовне, з відкритих  джерел.   


Читайте також: Уперше в області коронавірус одночасно зареєстрували у жінки та її новонародженої дитини

Народні депутати за рік наїздили за рахунок держави на 28 мільйонів гривень

Від пожежі врятовано ліс  заказника «Чорноліський»

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges