komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Все у світі можна пережити… Розмова з Іваном та Оксаною Алєйнік

5.10.2020

Влітку цього року трагедія на залізниці у Знам’янці хлопчика Івана Алєйніка сколихнула все місто. Багато людей звернулися до родини з допомогою, ще більше співчувало і молились за життя дитини. Сьогодні, після кількох місяців після події, мама Оксана та Іван погодились поговорити з журналістами KOMORA.INFO про своє життя. 

- Я вчуся, хоч і вдома, у мене є всі уроки, навіть малювання і музика. Це індивідуальна форма навчання., - розповідає про життя Іван, - Я люблю математику. Багато гуляю на вулиці, граю в комп’ютерні ігри і спілкуюсь зі своїми однолітками.
З інтервалом через день, через три дні, тиждень, а зараз вже місяць Ваня з мамою їздять до дитячої обласної лікарні на консультації щодо подальшого лікування та оцінки стану його культей ніжок.


- Ми були в лікарні ось останнього разу у вересні, лікарі кажуть, що у сина позитивна динаміка, рани гояться успішно. На нас чекає дуже великий шлях реабілітації. Ми докладаємо всі зусилля разом з лікарями, щоб зберегти праве колінце ноги Івана, робимо все можливе!. Лише через 6-8 місяців після загоєння ран нам обіцяють можливе протезування, - додає мама Оксана.
Ця трагедія змінила життя родини радикально. Сьогодні вони дуже вдячні за тисячі звернень людей та допомогу.


- Я була дуже вражена добротою людей, які відгукнулися на наше горе. Які ми всі об’єднані в горі. Всім людям дякую! Чимало за нас молились. Ця віра допомогла нам всім, мій син зараз живе без знеболюючих, все це завдяки величезній допомозі небайдужих. Я збирала великі пакети з АТБ чеків, щоб всім потім звітувати за кожну копійку. Ніхто мене навіть не спитав про це... – пояснює Оксана Алєйнік.
Сьогодні Іван пересувається на візочку, який купили йому мама і тато, все що має бути від держави супроводжується словами «як тільки буде фінансування...», саме тому витрати на лікування та психологічну реабілітацію покриваються самою родиною Алєйнік.


Все у світі можна пережити, - говорить на останок Оксана, - але я досі не можу заходити в соціальні мережі інтернету... Чимало там коментарів людей, які мене оцінюють і засуджують, для яких наше горе стало приводом для різних розмов... Я всім хочу сказати, я живу життям зараз разом з моєю родиною і сином, і бажаю всім людям добра і здоров’я! На все інше воля Бога...
Спілкувалась Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges