Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Вакула, Лимон і Київ. Які найнезвичніші імена давали маленьким українцям у 2020 році

25.12.2020

Найбільш незвичайними іменами новонароджених українців у 2020 році стали Зеленський, Попелюшка і Яник. Але були і більш звичні нашому слуху імена - Анна або Андрій. 

Так, найпоширенішими іменами маленьких українок стали Анна, Анастасія, Антоніна, Богдана, Валерія, Вікторія інші. Наприклад, в Києві з'явилося багато Софій, Полін і Марій. Серед звичайних чоловічих імен українці найчастіше вибирали такі як Артем, Андрій, Богдан, Владислав, Володимир, Данило, Дмитро. Так, в столиці найчастіше хлопчиків називали Максимами, Марками і Тимофіями.

Однак в цьому році іменами для дітей ставали імена казкових героїв і навіть прізвища знаменитих людей. За даними Мін'юсту, серед новонароджених дівчаток є тепер малятка на ім'я Луна, Імперія, Попелюшка, Хрусталіна, Квітка, Шанель, Нева. Хлопчиків примудрялися назвати Зеленський, Яник, Вакула, Лимон, Київ, Князь, Принц, Парижан.

У Мін'юсті нагадали, що дитину можна назвати як завгодно. Головне, щоб обоє батьків були згодні з обраним варіантом. Як компроміс, малюкові або малятку можна дати подвійне ім'я.

"Суперечка між батьками про ім'я дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом (ст. 146 Сімейного кодексу України)", - повідомили  у відомстві.

 Також читайте:

УРЯД ПОСЛАБИВ У НОВОРІЧНУ НІЧ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges