Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Портрет безробітного Кіровоградщини

29.12.2020

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості надав загальну інформацію про розподіл зареєстрованих безробітних області станом на грудень 2020 року за наступними категоріями: статтю, віком, освітою, видами економічної діяльності. Завдяки цим цифрам можна дізнатися як виглядає середньостатистичний портрет безробітного.

За статтю: у загальній кількості зареєстрованих безробітних, чоловіки становили – 7,4 тис. осіб (або 41,9%), жінки – 10,2 тис. осіб (або 58,1%).

За віковими групами: 31,7% зареєстрованих безробітних були у віці до 35 років; 27,9% – у віці від 35 до 45 років; 40,4% – у віці понад 45 років.

За освітою: 38,1% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 35,6% –професійно-технічну, 26,3% – загальну середню освіту.

За видами економічної діяльності: серед зареєстрованих безробітних 27,2% були зайняті у сільському, лісовому та рибному господарстві; 16,2% – у торгівлі та ремонті; 14,3% – у державному управлінні; 11,4% – у переробній промисловості; по 5,4% – у охороні здоров’я та у транспорті тощо.

Отже, узагальнюючі ці дані, можна окреслити портрет середньостатистичного безробітного Кіровоградщини. Це – жінка віком понад 45 років з вищою освітою, котра останнім часом працювала в сфері сільського, лісового та рибного господарств. Якщо взяти до уваги, що на другому місці торгівля, можна припустити, що більшість безробітних жінок саме з цієї сфери діяльності.

Джерело: Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості


Читайте також: Жінка зі Знам’янщини отримала почесне звання «Мати-героїня»

На Знам’янщині жодного нового випадку COVID-19, а також одна людина одужала

Рядками бюджету м. Знам’янка-2021 (частина ІІ)

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges