Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У Знам’янці відбувся міні-ярмарок вакансій хлібоприймального підприємства

22.02.2021

Апаратник оброблення зерна, електрик, слюсар-ремонтник – саме ці вакансії були запропоновані безробітним громадянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся днями у Знам’янській міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

Директор ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство» Юрій Мудрій презентував присутнім підприємство, охарактеризував його основний напрямок діяльності (оптова торгівля зерном) та надав вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів.

Крім того, Ю. Мудрій повідомив, що на підприємстві є вакансія підсобного робітника, яка створена для людей з інвалідністю.

Під час проведення міні-ярмарку усі учасники отримали індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості з питань законодавства про зайнятість.

Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами дало ефективний результат: чотири шукача роботи зацікавилися пропозицією роботи і вирішили відвідати підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях, а один безробітний отримав направлення на працевлаштування.

Джерело: Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.


Читайте також: Знам’янська прокуратура вимагає стягнути з підрядника 700 тис грн необгрунтовано витрачених бюджетних коштів

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 22 лютого: 5 захворіли, 24 одужали, летальні випадки відсутні

На Кіровоградщині потрібні вчителі

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube


Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges