Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Масаж — кращий прояв любові до себе!

10.03.2021

З Надією Благодарьовою, яка займається масажними практиками в м. Знам’янка, зустрілися в її Massage Room. Атмосфера відразу огорнула мене в спокій і буденні справи забулися. Кожна річ тут особлива: зворушливі картини київської художниці, перша подарована квітка від її сина, раритетні речі минулого століття, власноруч відреставровані меблі. Але все разом створює абсолютну гармонію, яка націлена розслабити та поновити ваші сили, занурити вас у світ дотиків і повної довіри.

Масаж — це робота з тілом та з прихованими в ньому емоціями

Що нам відомо про масаж? Є класичний, антицелюлітний, масаж обличчя... А є масаж обличча трав’яними мішечками, вогняний — з китайської традиційної медицини, на основі масел екосвічок ручної роботи та багато іншого — цікавого, незвичного.

Масаж — це не лише про ваше тіло. Це також про емоції, які бувають негативними та накопичуються в середині, створюючи проблеми на фізичному рівні. Масаж допомагає людині глибше вивчити своє тіло, полюбити його.


Долю не оминеш

У Надії в родині усі медики. Свого часу вона навіть не думала йти родинним шляхом, але життя вносить свої корективи.

- Давно хотіла змінити життя і займатися справою до душі. Під час декретної відпустки зявився час прислухатися до інтуїції та розпочати власну справу. Відповідь на питання, а чим саме зайнятися, з’явилася сама собою — масажем. У грудні 2019 року я отримала свідоцтво про закінчення курсу від Вищої школи масажу, в рамках якого також вивчала основи медицини: анатомію, фізіологію, першу медичну допомогу. Крім того, для безпеки своїх клієнтів закінчила курсиБезпечна краса”. Все має бути в гармонії: чистота тіла, духа і рушників, - ділиться Надя .

Більшість свого доходу Надія витрачає на професійний розвиток: лише минулого року вона пройшла 6 тренінгів і вже два на початку цього року. На її думку чим більше ти навчаєшся, тим унікальнішою стає твоя техніка і ти як майстер.

- На одному із тренінгів нам зав’язували очі, аби навчити відчувати реакцію тіла на дотики, - розповідає Надія. - Очі, ніс, вуха — це робота розуму, дотики — це підсвідомість. Під час сеансів я завжди закликаю своїх клієнтів прислуховуватися до свого тіла, як воно відгукується на рухи моїх рук, температуру, запахи масел та кремів.

З останніх курсів - PREMIUM RELAX MASSAGE, в якому поєднується класична техніка з технікою єгипетською розслабляючого масажу. Особливі рухи начебто сповивають і міцно обіймають, через що у людини виникає відчуття безпеки та довіри, при цьому відбувається робота з кровообігом, суглобами та м’якими тканинами.

До речі, цього року планую пройти окремий курс по єгипетському масажу у тренера міжнародного класу, корінного єгиптянина, який відкрив власну школу в Україні.

Один з найулюбленіших видів масажу Надії — це вогняний, який відноситься до китайської традиційної медицини. Вивчала техніку у майстра, який довгий час здобував свої знання у Китаї.

Під час сеансу використовуються два види тепла: термо - тепло, що накопичується в спеціальних рушниках від їх прогріву і безпосередньо від вогню. Це тепло дуже глибоко входить в тіло і потрапляє до тих місць, де не можуть дістатися руки. Його можна робити усім, головне щоб були відсутні запальні процеси в гострій стадії. Це чудова аромотерапія.

- Працюю з різними травами та настоянками, які відповідають за різні ступені горіння. Також під рушники кладу трави, олійку або мед, - далі говорить Надія. - Від того, як людина відчуває тепло від вогню, можна сказати про її фізичний стан. Наприклад, в тому місці, де ледве відчувається тепло, існує затиск нервових закінчень.

Після такого сеансу у людини відчуття, що вона була декілька годин в бані, але при цьому відсутнє навантаження на серцево-судинну систему.

Особливо такий прогрів актуальний під час пандемії коронавірусу.

 

Вогняний масаж — це не єдина родзинка Надії, є також масаж на ароматизованих екосвічках ручної роботи або процедура на какао з апельсином.

- “Апельсинове щастя”, - так я називаю масаж на основі какао та апельсинів. - За особливим рецептом вариться какао. Прогріваються апельсини, і поки вони гарячі, ними робиться масаж тіла. Потім наноситься спеціальна суміш з масел та какао. Крім глибокого масажу, ще дуже добре живиться шкіра.

Один з найпопулярніших видів масажу — антицелюлітний. У кінці минулого року Надія пройшла додатковий курс з цього напрямку - BODY SCULPTOR, де пояснювали причину виникнення целюліту, різницю у жирових клітинах, як з ними працювати, і які техніки застосовувати.

- Існує помилкова думка, що антицелюлітний масаж болючий, - говорить Надія. - Відчувати біль можна у певних точках, який має тривати короткий час. Тіло стискається, коли йому завдають біль, через що відсутні результати. Синці від такого масажу можуть бути, але не значні.

Плями синього кольору можуть виникнути при банковому масажі, до речі, який можна робити окремо як антицелюлітний, або як частину класичного, щоб вивести токсини з тіла. Ці плями є корисними, тому що кров, яка з судин підтягується до верхніх шарів тканини, несе з собою корисні мікроелементи та насичення киснем. Завдяки чому нормалізується робота клітин, зникає целюліт і відбувається вироблення корисних компонентів.

Масаж обличчя як альтернатива омолоджуючої ін’єкції

- У нас на обличчі багато активних точок, впливаючи на них, запускаються усі процеси в організмі. Крім того, розгладжуються мімічні зморшки. Результат помітний навіть після першого сеансу, - коментує Надія.

Завдяки масажу з обличчя знімається соціальна маска. Що це таке? Ми звикли реагувати однаково на різні життєві ситуації, тому деякі м’язи дуже напружені, а деякі зовсім не задіяні. А наші звичні емоції вимальовуються на нашому обличчі. Після активного масажу, м’язи в гіпертонусі розслабляються, а інші повертаються у свій активний стан. Завдяки цьому, можна змінити овал обличчя, відкрити повіки тощо.

Часто масаж може стати альтернативою ін’єкції: розслаблюються м'язові затиски, зникають складки та набряки.

Використовую професійну італійську косметику, яка розроблена саме для масажу обличчя. Вона натуральна та ефективно допомагає мені в роботі над вашою красою.

Надія пропонує понад 10 видів масажу: класичний загальний масаж тіла, антицелюлітний, лімфодренажний, PREMIUM RELAX, PREMIUM FACE RELAX вогняний масаж, BODY SCULPTOR, масаж обличчя класичний та ліфтинг, масаж спини на основі гарячої свічі, тощо.

Для кожного клієнта можна підібрати індивідуальний комплекс масажу з поєднанням декількох технік. Це залежить від потреби та бажання людини.

Є сертифікати — гарний подарунок до будь-якого свята .

Масаж – це ваш час любові до себе!


Контактна інформація Надії Благодарьової:

адреса: вул. Федора Горбунова, 50

тел. +380 66 158 71 98,

Instagram: @massage_room_znk

Фото: Яна Кисіль


Матеріал створений на правах реклами.

Наталя Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges