komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Творчі досягнення танцювального колективу "Сузір'я" зі Знам’янки

16.04.2022

Від початку воєнних дій в країні  призупинилось і культурне життя. Більшість позашкільних закладів перейшли на дистанційну освіту, щоб підбадьорити вихованців Хореографічного колективу естрадного танцю «Сузір'я» Знам'янського центру дитячої та юнацької творчості, його керівниця Олена Андрєєва,  почала шукати в інтернеті безкоштовні дистанційні фестивалі.

  • На жаль, їх не багато, знайшла тільки два: так, в березні - Всеукраїнський багатожанровий фестиваль талантів "Все буде Україна!" (м.Одеса), де ми взяли участь у номінації «Естрадна хореографія» 12-14 років з номером "Шалені танці". – пояснює керівник колективу Олена Андрєєва.- Дуже багато було заявок з різних куточків України. У соціальних мережах організатори виставили всі заявлені номери, окремих місць не було, всі гарантовано отримали електронні дипломи, щоб підтримати  дітей в часи війни.

Другий фестиваль,  де ми відправили заявку на участь з цим же номером "Шалені танці" – це був фестиваль  "SWS" Fest Music International Festival Чорноморськ-Одеса.  Захід об’єднав багато міст України: м. Київ та область, м. Рівне та область, м. Миколаїв та область, Суми, Кременчук,  м. Знам'янка  та село Мошорине.

Організатори теж на своїй сторінці у фейсбуці представили всі номери і всі учасники теж отримали електронні дипломи, і це дуже  приємно!

 

Вітаємо вихованців колективу «Сузір’я» та їх керівника Олену Андрєєву та бажаємо подальших творчих злетів!

 Спілкувалась Оксана Войчишина

Також читайте:

У ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВСТАНОВЛЕНО ПІЛЬГИ НА НАВЧАННЯ ПРОТЯГОМ КВІТНЯ - ТРАВНЯ 2022 РОКУ В ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ІМ. М. В. ЛИСЕНКА

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У ГРОМАДЯНИНА АРСЕНАЛ ЗБРОЇ, ВИБУХІВКИ ТА БОЄПРИПАСІВ 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges