komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

 Топ-5 «нетипових» вакансій на Кіровоградщині

27.04.2022

 Ви шукаєте роботу? Фахівці обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні. Цікаво? Читайте далі. Це дасть вам можливість визначити для себе, в якій сфері себе реалізувати, аби бути затребуваним та мати високооплачувану роботу. 

Відсутні на ринку праці регіону професії.  Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник, архітектор, жокей.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях. Закрійник, верстатник деревообробних верстатів, штукатур, касир торговельного залу, манікюрник, машиніст крана (кранівник), слюсар-інструментальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, тесляр, столяр, шліфувальник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, маляр, бармен.

Актуальні професії на ринку праці регіону. Тракторист, водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, слюсар-ремонтник, електрогазозварник, швачка, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтер з експлуатації розподільних мереж.

Серед пропозицій від роботодавців є і «нетипові». Наприклад:

Бджоляр.  Заробітна плата – 7000 грн.

Ерготерапевт.  Заробітна плата – 8226 грн.

Оператор із штучного осіменіння тварин та птиці. Заробітна плата – 15000 грн.

Мельник. Заробітна плата – 6600 грн.

Екіпірувальник. Заробітна плата – 6500 грн.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

 

Довідково. Станом на 26 квітня поточного року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 570 од.

 Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Також читайте:

ЧИ ЗДІЙСНЮЮТЬ ВІДРАХУВАННЯ З ПЕНСІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ?

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПІДОЗРУ ПІДРЯДНИКУ У ПРИВЛАСНЕННІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

У РАДІ ПРОПОНУЮТЬ ВІДЗНАЧАТИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 8 ТРАВНЯ

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges