komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Ольга Чумаченко:«Мій ютуб-канал – це велика віртуальна родина»

24.04.2023

Знам’янчанку  Ольгу Чумаченко знають як активну жінку у багатьох сферах життя: вона і учасниця міського клубу рукоділля «Калинонька», і співає у народному аматорському ансамблі української пісні і танцю «Барвінок», і активно займається спортом. От тільки про те, що має свій ютуб-канал та понад 11 тисяч підписників – відомо одиницям. Про те, як за 4 роки Ольга Михайлівна створила з нуля власний ютуб-канал, полюбила своїх дописувачів, і зараз щодень для них створює контент, вона поділилась з Komora.info

 Ранок Ольги Чумаченко не схожий на традиційний початок дня людини на пенсії - півтора-два кілометри щоранкової пробіжки наповнює її бадьорістю аж до вечора. Потім сніданок і турботи по господарству.

 Щотижнево створюється план на кожен день онлайн ефірів різних тем ютуб-каналу «Ольга Чумаченко: в’язані гачком іграшки» (https://www.youtube.com/@user-ti2vd3pp2r) Починалося все з майстер-класів виготовлення найрізноманітніших іграшок, в’язаних гачком.

 

- Все вирішив випадок. Одного разу у ютубі я потрапила на прямий ефір жінки, де спілкувалась гарна компанія ніби десятки років знайомих людей. Це був дуже приємний час разом, анекдоти та розповідь про правила, як вести свій ютуб-канал, - ділиться Ольга Михайлівна, - і я не на жарт, а серйозно вирішила теж дізнатись більше, як створити власний ютуб-канал.

 

Фото - ютуб-канал Ольги Чумаченко

 

 

Минуло чотири роки (29 травня 2019 року) кропіткої роботи. Протягом першого року жінка, як вона говорить, «жила цілодобово з телефоном в руках і вдень, і вночі», просила «вліпити лайки за цікаві відео», «поширювати контент», мала «свої відеолайфхаки». Довелось вчити програми монтажу та працювати зі звуком, купити кращий телефон, опанувати нові можливості ноутбука і думати, думати над новими відео.

У розмові з нами Ольга Михайлівна так легко вживає сучасні терміни відеоблогерів, що навіть якось незвично, щиро ділиться, що дивує цим всіх продавців у комп’ютерних магазинах Знам’янки.

Свого глядача сучасна відеоблогерка знає дуже добре. Щовечора питає у кого, які врожаї, чи вродила десь на Львівщині квасоля, чи одужав хто після застуди і яка на смак консервація за її рецептами.

 

- Я знаю в лице дуже багатьох своїх підписників – це люди з Аргентини і Європи, усієї нашої країни, дуже багато старшого віку із заходу України, є діти від 13 років і доросліші, - хизується Ольга Михайлівна. – Ми щоразу маємо теми для спілкування: від посадки картоплі до консервування огірків, приготування смаколиків, виплітання іграшок і так далі. Мої глядачі для мене, як велика віртуальна родина, яка ділиться своїм життям, радощами і невдачами. Це так тепло і близько для моєї душі.

 

Серед сотень коментарів-відгуків під відеотрансляціями читаємо :

 «Олічка, одна моя учениця, зовсім маленька дівчинка, теж в’яже іграшки виключно за вашими порадами. Дуже приємно. (Галинка).»

 

 « Хоч на кінець стріму сьогодні встигла доєднатись, рада!» (Ольга Власюк»)

«Олічка, мирного і доброго вечора тобі!) ( Тома Фролова)

 А один із відгуків звучить так: «Олюсічка і Валєрик, Вам великий привіт, обіймаю».

 

 І тут треба сказати про ще одну важливу подію в житті ютуб-каналу Ольги Михайлівни. Коли вона почала дуже багато часу витрачати на відеоконтент, її чоловік Валерій Анатолійович все більше потрапляв у кадр, жартував, сміявся разом з глядачам. Це дуже сподобалось всім підписникам, до нього почали звертатись - «наш Валєрчик». Зараз він один з головних героїв усіх відеоефірів ютуб-каналу. Він кругом: і на городі, і біля столу зі смаколиками, і онлайн щовечора.

На фото Ольга та Валерій Чумаченки

- Він (чоловік) у мене найголовніший «мій контент», - посміхається Ольга Михайлівна, - як я не знімаю свої майстер-класи з в’язання, де потрібна увага на деталях, нитках, поясненнях, то я показую наше життя і тут в кадрі мій чоловік. Разом садимо город- він коментує, разом готуємо -він куштує і каже враження – кругом мій Валерій.

Зараз ютуб-канал Ольги Чумаченко монетизований, вона розповідає, що має у заробітку ще одну пенсію і не збирається зупинятись на досягнутому.

На фото - ютуб-канал Ольги Чумаченко

 

Фото - Ольга та Валерій Чумаченки з іграшками, зробленими руками майстрині

 - Передбачити реакцію глядацької аудиторії досить важко, іноді працюю-монтую, озвучую, а переглядів немає, або навпаки просте відео з городу – купа переглядів і лайків, - додає Ольга Михайлівна.- Я маю життєве переконання - руки опускати ніколи не треба, наше життя може бути активним навіть у пенсійному віці. Ми з чоловіком постійно розвиваємось, читаємо, переглядаємо ролики про розвиток каналів відео. Це нелегка робота з пошуку контенту, багато забирає часу, але я дуже вдячна чоловікові за підтримку та допомогу, вже 39 років ми разом, і тепер маємо ще й отаку спільну діяльність. Ютуб просто так не дасть ні цента, але це виклик, і його треба вміти тримати. Підписуйтесь на мій ютуб-канал, зустрінемось у моїх ефірах, мої любі знам’янчани! https://www.youtube.com/@user-ti2vd3pp2r

Спілкувалась Оксана Войчишина

Фото до матеріалу – Ольги Чумаченко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges