komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Люди

Знам’янські юні танцівники серед кращих у Міжнародному фестивалі-конкурсі  

3.05.2023

«Як добре, коли відбувається відновлення повноцінних хореографічних конкурсів, адже завдяки ним ми бачимо загальний високий рівень хореографії, відзначаємо здобутки, спілкуємось з колегами та ростемо», - такими словами відгукнулася про участь у першому офлайн конкурсі (після карантину та часу повномасштабного вторгнення) керівник знам’янського зразкового хореографічного колективу «Веселка» Тетяна Часник. Більше про те, який успішний досвід участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «З Україною в серці» здобули юні таланти, читайте у інтерв’ю від Komora.info

З 28 по 30 квітня у м. Кам’янець-Подільський відбувся Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «З Україною в серці». Знам’янську громаду представляли вихованці зразкового хореографічного колективу «Веселка» та дитячого хореографічного колективу «Топотушки» під керівництвом Тетяни Часник.

Фото під час фестивалю-конкурсу (на  сцені знам'янчани)

 - Тетяно Миколаївно, будь ласка, поділіться враженнями від участі у конкурсі?

 - Вперше після тривалої перерви від безпосередньої участі у конкурсах ми колективом поїхали так далеко. Серед десятків колективів з Києва, Харкова, Чернівців, Львова, Вінниці виступав і наш знам’янський колектив. Ми представили три танці в номінації «Народна хореографія» середньої та молодшої вікової групи: «Ой, гоп, черевички», «Гуцульський танець» та «Гопак привітальний».

Як хореограф я дуже високо оцінюю загальний рівень фестивалю, наприклад, колектив, що виборов «Гран-прі» - дорослі, котрі мають дуже високий рівень хореографії. Звісно, дуже приємно, що поважне журі високо оцінило і нас, це почесно: ми привезли додому два дипломи лауреатів першого ступеня, а мене, як керівника, відзначили подякою.

На фото нагороди знам'янських хореографічних колективів

 Враховуючи те, що право надавати гран-прі на фестивалі у журі було тільки одне, міський голова Михайло Посітко м. Кам’янець-Подільський скористався правом вручити нам свою відзнаку.

На фото міський голова Михайло Посітко

Дякуємо всім, хто доклав зусиль, щоб ця перемога відбулася, мої вихованці – великі молодці, щира подяка батькам та всім, завдяки кому ця поїздка стала можливою!

 

Спілкувалась Оксана Войчишина

 Фото – Тетяни Часник

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges