У медзакладах області встановлять ще два томографа
11.12.2025
Нові два томографи запрацюють у медзакладах Кропивницького – в онкологічному центрі і лікарні швидкої меддопомоги. Про це вчора, 10 грудня, розповів директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.
Нині у міській лікарні швидкої меддопомоги вже підготували приміщення для монтажу томографа, а в онкоцентрі розробляють проєкт щодо встановлення цього обладнання. Це пріоритетний проєкт на наступний рік для медзгалузі області, - зазначив Олег Рибальченко.
Де ще є томографи у Кіровоградській області
Громади і лікарні Кіровоградської області, де працюють томографи, це:
-
міська Новоукраїнська лікарня;
-
Голованівська лікарня;
-
Знам’янка;
-
Світловодськ;
-
Олександрія;
-
Добровеличківка.
Повідомляє Точка доступу
Також читайте:
Наступного року зростуть мінімальна зарплата та соціальні виплати
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість