Кіровоградщина: рятувальники продовжують надавати допомогу населенню у зв’язку з підтопленням
3.03.2026
Упродовж минулої доби підрозділи ДСНС Кіровоградської області здійснили 12 виїздів на ліквідацію наслідків підтоплення: У Кропивницькому районі – 6, в Олександрійському – 5 та у Новоукраїнському - 1.
Рятувальники оперативно реагували на звернення громадян, відкачували воду з прибудинкових територій та вживали заходів для мінімізації наслідків негоди.

Загалом за добу воду відкачали за 17 адресами. Крім того, фахівці провели розчищення дренажної системи прилеглої території греблі у Соботцівській громаді, що дозволило покращити водовідведення та зменшити ризики подальших підтоплень.
Надання допомоги населенню у боротьбі з підтопленням триває.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість