ЯК ГРОМАДА ЗБЕРІГАЄ МАЙНО МІСТА. ФОТОФАКТ
25.04.2017
Близько року тому по вул. Кіровоградській у південній частині міста було встановлено нові знаки «Обережно діти». Це зроблено для того, щоб попередити водіїв, які прямують згаданою вулицею, що поряд знаходиться школа і садочок.
Зовсім небагато часу пройшло, а знаки вже понівечені, погнуті та обклеєні листівками.



Не оминула така ж участь і зовсім новенький знак «Пішохідний перехід» біля залізничного мосту, який встановили нещодавно.

Шановна громадо! Нам зась до Європи, якщо ми будемо ставитись так до майна нашого міста. Перш ніж зробити таке, пам’ятайте, що на все це витрачено кошти з міського бюджету, які надходять з різних джерел, в тому числі і з ваших податків.
І на останок, зовсім нещодавно сталася прикра ситуація: журналісти нашого видання помітили, як молодий чоловік власноруч клеїв листівку на знак. Ми зробили йому зауваження, але молодик, мовчки посміхнувшись, продовжив свою справу, а потім зник у невідомому напрямку.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість