Стихійна торгівля та білборди на вокзалі: депутати запитують доки це триватиме?
25.04.2017
Серед багатьох депутатських запитів, які були озвучені під час першого пленарного засідання сесії міськради, 21 квітня Костянтин Пастух вкотре порушив тему законності встановлення білбордів у районі вокзалу.
Зокрема, депутат наголосив, що останній білборд, який будо встановлено між будинками 4, 10 і 12 закриває вид на вокзал багатьом мешканцям сусідніх багатоповерхівок. Чи є законним таке будівництво? Хто давав на нього дозвіл?


Також Костянтин Пастух цікавився, коли нарешті вирішиться питання стихійної торгівлі в районі вокзалу, адже ця проблема системно не тільки не зникає, а й навпаки тільки загострюється.
Більшістю голосів депутатського корпусу запити були підтримані і направлені на розгляд.
Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість