Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Роз’яснення щодо діяльності Центру громадської безпеки 112

10.12.2020

Планувалось, що це буде чергово-диспетчерська система екстреної допомоги населенню з єдиним безкоштовним телефонним номером виклику екстрених служб «112», система дії якої створена за європейським та американським зразком.  

Віднедавна подібний проєкт почали впроваджувати і на теренах України. Суть ідеї проста – перевести всі екстрені служби на один номер.

Щоб замість «101», «102», «103», «104» був один - «112». Людина має можливість зателефонувати на номер 112 з міського або мобільного телефону безплатно 24 години на добу. А оператор, який приймає дзвінок та з’ясовує, що сталось, переадресовує виклик до служби, яка повинна оперативно зреагувати у конкретній ситуації. При цьому номери «101», «102», «103», «104» також залишаються дієвими і за ними також можна викликати відповідну службу. Головна мета створення єдиної диспетчерської служби – максимально швидко скоординувати приїзд рятувальників, бригад екстреної медицини, поліції, аварійних служб на місце події і, не втрачаючи часу, приступити до надання допомоги постраждалим.


Зараз в Міністерстві внутрішніх справ займаються розробкою технічної платформи для системи «112». Із серпня 2019 року почали проводити тестову експлуатацію системи екстреної допомоги за номером «112» на базі Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наразі єдиний номер екстреної допомоги працює у тестовому режимі. Зателефонувавши на «112», ви потрапите до оперативно-координаційного центру пожежно-рятувальної служби.

Прес-служба У ДСНС в області

Також читайте:

ЯКІ САМЕ ДОХОДИ ПОТРІБНО ДЕКЛАРУВАТИ ЩОБ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ?

ВОГНЕБОРЦІ КІРОВОГРАДЩИНИ ЗДОЛАЛИ 6 ПОЖЕЖ РІЗНОГО ХАРАКТЕРУ ТА ВРЯТУВАЛИ ДВОХ ПЕНСІОНЕРІВ

ЗАВЕРШЕНО СЛІДСТВО ЩОДО ОСОБИ, ЯКА В ШАХРАЙСЬКИЙ СПОСІБ ПРИВЛАСНИЛА 100 ТИС ГРН, ПРИЗНАЧЕНИХ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОНКОХВОРОЇ ДІВЧИНИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges