Нова петиція чекає на підтримку знам'янчан: знову тема перевезень
27.04.2017
На сайті Знам'янської міської ради 25 квітня 2017 року зареєстровано петицію щодо створення комунального підприємства з пасажирських перевезень, її автор Юрій Майборода пояснює, чому це так важливо саме зараз:
"Впродовж багатьох років єдиний перевізник-монополіст "Орбіта" п/п Постика диктує свої умови як владі так і пасажирам. При цьому жодних покращень у якості обслуговування пасажирів немає. Відсутня конкуренція на ринку пасажирських перевезень.
ПРОПОНУЄМО:
- створити комунальне підприємство з пасажирських перевезень;
- почергово закупити техніку та замінити приватного перевізника на комунальний;
- створити соціальні маршрути (географічно, почасово);
- забезпечити чіткий графік руху транспорту, пасажироємкість автобусів,100% обілечування пасажирів.
ПЕРЕВАГИ:
- поповнення бюджету міста та покращення якості послуг з перевезення пасажирів. "
До кінця збору підписів залишилось 89 днів, нагадуємо, що кожен знам'янчанин, зареєструвавшись на сайті, може віддати свій голос у підтримку запропонованої ідеї Юрія Майбороди. Для цього потрібно зібрати 140 голосів.
Підготувала Оксана Войчишина
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість