Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Рятувальники, лісівники та правоохоронці закликали громадян берегти ліс від вогню

10.05.2017

 На суворому дотриманні правил пожежної безпеки наполягають рятувальники під час проведення роз’яснювальної роботи серед громадян на території лісових масивів Знам’янського району. Травень цього року видався, як на диво, теплим і сонячним, тож у лісах, парках і скверах та біля річок спостерігається справжній відпочивальний бум. З метою протидії пожежам відповідними службами вживається низка спільних заходів, зокрема, проводяться рейдові перевірки на території ДП «Чорноліський лісгосп». 

Нещодавно рятувальники Знам’янського МРВ Управління ДСНС спільно з працівниками ДП «Чоноліське лісове господарство», Національної поліції Знам’янського ВП ГУНП в області провели рейд у лісовому масиві  Знам’янського лісництва і нагадали відпочивальникам, яких заходів необхідно дотримуватись, аби не сталося пожежі у лісі. Запросили взяти участь у рейді також журналістів газети Знам’янської районної ради «Сільське життя». Варто зазначити, що порушників, які б розпалили багаття та не загасили його, організаторами рейду виявлено не було. Впевнені, що це вже  свідчить про зростання культури безпеки громадян, про свідоме ставлення до збереження довкілля.

Працівники міськрайвідділу ДСНС пояснили, що на початковій стадії пожежу у лісі можливо загасити самостійно. Якщо ви стали свідком масштабної пожежі, необхідно одразу повідомляти про неї за номером «101». Працівники лісгоспу при цьому наголосили, що розкладати вогнище дозволяється лише в рекреаційних зонах. Але місце необхідно ретельно розчистити від сухої рослинності, а залишаючи ліс – залити попелище водою та переконатися, що вогнище повністю згасло.

Знищення або пошкодження лісових масивів або зелених насаджень навколо населених пунктів карається за законом. На цьому співрозмовникам наголосили працівники Національної поліції.

На завершення розмови рятувальники надали громадянам листівки з порадами, як не допустити пожеж у екосистемах та закликали берегти ліс від вогню.

 Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges