Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Кропивницькому відбудеться акція протесту проти рейдерських захоплень сільськогосппідприємств

14.05.2017

У вівторок, 16 травня 2017 року об 11:00 у Кропивницькому на площі Героїв Майдану Аграрна партія Кіровоградщини та Аграрна Самооборона України проведуть спільну акцію протесту проти рейдерства в Україні.

Об 11:40 мирною ходою аграрії пройдуть до обласного управління юстиції Кіровоградської області для вручення звернення до Міністерства юстиції України. В акції приймуть участь майже 500 аграріїв з різних районів області та представники ГС «Аграрної Самооборони України» Бобринецького, Компаніївського, Долинського, Кіровоградського районів. До таких рішучих дій представників аграрного сектору спонукало, зокрема, зухвале захоплення підприємств ТОВ «Нива–2010» та ПСП «Гайдук».   

Після протестної акції о 14-00 у Прес – клубі м. Кропивницький (вул.Соборна, 1-а (ТЦ «Копілка», 2 поверх) відбудеться прес – конференція учасників акції протесту, яка проводиться за ініціативи Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України на тему: «Аграрна партія України, Аграрна Самооборона України – поборемо рейдерство разом!»

Учасники прес – конференції:

  • Сергій Таровик, голова Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії України
  • Юрій Крутько, голова ГС «Аграрна Самооборона України»
  • Микола Трибіненко– директор ТОВ « Нива–2010»
  • Олександр Павленко– голова відокремленого підрозділу ГС «Аграрна самооборона України» Кіровоградського району, директор ТОВ «Агротехнологія – плюс»

http://agroparty.kr.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges