Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Відбувся районний фестиваль "Єврофест - 2017"

13.05.2017

Щороку знанння  дітей про Євросоюз стають все більшими, а рівень інтеграції України в Європу - все вищим. З нагоди Дня Європи у Знам'янському районі вкотре 12 травня було проведено районний фестиваль "Єврофест-2017". 

Свято традицій, національних відмінностей та особливостей різних країн Євросоюзу об'єднало разом 14 команд із усіх шкіл району. Представлення обраної країни, висвітлення національних, культурних, кулінарних традицій протягом 5-7 хв. - таким було завдання конкурсу, але передувало тому створення Євромістечка, де відбулася ще і  творча презентація.

Вражаючі костюми привертали увагу глядачів, так окремі учасники фестивалю зробили акцент не тільки на національному одязі, а й на особливостях культури країни. Цікавий образ міма із Франції (Іванковецька ЗШ) представив Ігор Владковський :"Під час підготовки до конкурсу ми дізнались, що Франція - це країни, де найбільше розвинутий вид театрального мистецтва  - міми. Мені дуже легко було вжитись в цю роль, тому я одразу обрав цей образ."

Вперше у фестивалі "Єврофест-2017" взяла участь команда з Казарнянької ЗШ, діти представляли Ірландію. "Шкільний парламент освітнього закладу грунтовно підійшов до завдання і по всіх класах було розподілено, хто і що готуватиме для конкурсу. Наша Ірландія за 8 хв. буде політична, художня і спортивна. Ця незвичайна країна, яка 8 століть була під владою Англії, зараз має культ зеленого кольору: від шкільної форми до літаків - все зелене."- розповідає заступник директора Казарнянської ЗШ  Лариса Крюченко.

Богданівська ЗШ№2 представляла Швецію і теж відкрила цю країну для всіх глядачів: діти у гарних спеціально пошитих костюмах яскраво підготувались до фестивалю. Маловідомі але такі різні музеї,  високий рівень культури - все це було і у постановці номера про країну.

Країною безлічі замків побачили Словаччину школярі Дмитрівської ЗШ №1, але крім того вони пригадали про незвичну породу собак - словацький чубач, яка  у цій країні виведена з 1965 року.

Карина Назаренко та Альона Ясковська входили до складу команди із Пантазіївської ЗШ, яка представляла Латвію:"Ми знали, що нам слід звернути увагу, що ця країна розташована біля моря, тому в її раціоні так багато морепродуктів, у нас на столі сьогодні теж. Але ця країна має ще найширший у Європі водоспад, а ще у ній є море в якому не можна купатись, бо воно мілке."

Богданівська ЗШ №1 ім. Ткаченка шукала цікавинки про Болгарію, зокрема: історії про  відому долину троянд, дуже смачну національну їжу, курорти. Діти ділились враженнями:"Цікава країна, яка схожа на нашу костюмами і навіть танцями, сьогодні ми будемо танцювати їх теж."

"Єврофест" - це фестиваль, де не визначають переможців, а кожна команда здобуває номінацію, яка найбільше відповідає презентації країни.

За підсумками фестивалю почесне журі визначило розподіл номінацій так:"Найкраще розкриття національних традицій" - Казарнянська ЗШ, "Найкраще оформлення святкової ходи" - Богданівська ЗШ №2, дві номінації "Найспівочіша команда" та "Найкраще розкриття кулінарних традицій" - за командою з Пантазіївської ЗШ, "Оригінальність оформлення Євромісечка" - Мошоринська ЗШ, "Найкраще виконання національної пісні" - Петрівський НВК, "Грунтовне розкриття національних традицій" - Диківська ЗШ, "Грунтовне розкриття особливостей країни" -Суботцівська ЗШ, "За найбільшу відповідність реквізиту" - Дмитрівська ЗШ №2 ім. Т. Шевченка, "За оригінальність постановки" - Дмитрівська ЗШ№1, "За артистичність" - Богданіська ЗШ №1 ім. Ткаченка, "За найкраще інформаційне наповнення Євромістечка"- Іванковецька ЗШ, Цибулівська, Володимирівська та Трепівська ЗШ отримали дипломи у номінації "За активну участь".

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges