Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Як боротися з крадіжками металевих люків з водопостачальних колодязів?

15.05.2017

У п'ятницю, 12 травня, відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, під час якого, крім питань порядку денного 33-ї сесії, розглядався стан люкового господарства міста та технічний стан колодязів водопостачання та водовідведення ЗВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

У м. Знам’янка знаходяться 1384 водопровідних колодязів і 571 каналізаційних, термін експлуатації яких складає близько 40 років.

Протягом 2016 року «Дніпром-Кіровоград» було встановлено 76 люків для водопровідних колодязів та 35 для каналізаційних.

Головною проблемою щодо стану колодязів - є крадіжки кришок та обичайок, також пошкоджують головки. З цієї причини «Дніпро-Кіровоград» на проїжджих частинах встановлює металеві кришки люків, а на газонних ділянках – дерев’яні з дуба. Але після того, як розтанув сніг, виявилось, що дерев’яні кришки теж крадуть, тобто не тільки металеві. Підприємство вже вдруге купувало дошки для виготовлення нових дерев’яних люків. Тенденція крадіжок таких люків зменшилась лише з моменту  теплої погоди.

На сьогоднішній день щодо крадіжок до органів правопорядку подано 27 заяв, але з них є лише 3 рішення суду: один люк повернутий, за один - матеріальне відшкодування. Зазвичай вкрадені металеві кришки люків здають до нелегальних пунктів прийому металобрухту.

Крім крадіжок, існує інша проблема - багато каналізаційних люків на проїзній частині міста є заасфальтованими.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges