АЛКОГОЛІЗМ НА ДЕРЕВАХ "ЗАПОЛОНЯЄ" МІСТО (ФОТОФАКТ)
16.05.2017
Наше видання вже неодноразово порушувало тему несанкціонованого розміщення оголошень у мікрорайонах міста. У попередніх матеріалах декілька місяців тому ми говорили про розповсюдження оголошень про донорство яйцеклітин та лікування алкогольної залежності (http://komora.info/podiji/1846-ne-tilki-yajtseklitini-na-stovpakh-teper-i-alkogolizm-na-derevakh).
Якщо раніше такі повідомлення можна було зустріти у привокзальному мікрорайоні, то тепер вони почали заполоняти центральну частину міста. До уваги читачів фотофакти:



Разом з тим, слід згадати про Правила благоустрою міста (рішення Чотирнадцятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання № 311 від 25.07.2011), у яких зазначено: «8.1.4. Розміщувати елементи зовнішньої реклами, рекламоносії, інформаційну та агітаційну інформацію за встановленими правилами та на спеціальних щитах чи рекламних тумбах;».
Чому стовпи та дерева стали «спеціальними щитами»? Крім того, контроль за виконанням правил лежить на відповідних працівниках наших керівних органів. Чому й досі не вжито ніяких заходів – відкрите питання…
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість