Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

18.05.2017

Музеї  - безцінні скарбнички історії  та традицій українського народу. 18 травня працівники музеїв усього світу відзначають своє професійне свято. Ідею внести до міжнародного календаря День музеїв запропонували 1978 року в Ленінграді, де проходило засідання Міжнародної ради музеїв. Отже, Міжнародний день музеїв з'явився на календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums — Міжнарод­на рада музеїв) було прийнято пропозицію російської органі­зації про заснування цього свята. З того часу 18 травня посідає особливе місце в житті кожного музею в будь-якому куточку планети.

Що ж сьогодні чекає на знам’янчан у міському краєзнавчому музеї? Про це нашому виданню розповіла начальник відділу культури та туризму Світлана Бабаєва:


«У цей день у нашому музеї пройде декілька заходів: виставка вишиванок наших майстринь та захід-лекція, присвячена репресіям та подіям в Україні 1921-го року.  Лекція організовується відповідно до Всеукраїнської тематики Міжнародного дня музеїв. Орієнтовний початок заходів о 15 годині. Ми запрошуємо усіх бажаючих долучитись до заходів».


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges