Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

МІСТО ЗНАМ’ЯНКА ТА ЗНАМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН ОДЯГЛИСЯ У ВИШИВАНКИ

18.05.2017

Прямуючи сьогодні зранку містом, кожен перехожий не міг не помітити, що  знам’янчани одягнені по-особливому: на кожному з них майоріла традиційна українська вишиванка. Саме сьогодні відзначають Всеукраїнський день вишиванки.

Діти одягли їх до школи та садочків:

Дорослі на роботу:

Спілкуємося зі знам’янчанкою  Інною Усаченко:


«Я сьогодні прийшла у вишиванці на роботу, бо для мене це важливо, тому що це культура нашої країни. Так люди показують свою любов до України. Це так приємно! Чесно кажучи, я навіть забула, що сьогодні День вишиванки. Зранку просто її одягла, напевно, якесь особливе відчуття мені підказало , що це треба зробити.» 


По-особливому цей день відзначили працівники Знам’янської районної державної адміністрації: вони влаштували цілий конкурс  вишиванок та святкове відзначення його переможців.

Конкурс розпочався з самого ранку за ініціативи  заступника голови райдержадміністрації Олени Грінчак і проводився у трьох номінаціях: «Традиційна народна», «Сучасна вишиванка» та «Оригінальна вишиванка».   Відповідно переможцями стали: головний спеціаліст відділу організаційної роботи РДА Любов Толкуща, заступник начальника управління соціального захисту населення Наталія Кіріченко та головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олена Білоус.

Наше видання поспілкувалося з однією з переможців:


«Я сьогодні прийшла на роботу у вишиванці, бо хотіла підтримати це Всеукраїнське свято.  Крім того,  одягати наше національне вбрання – дуже гарно і ще це підтримка українських традицій, які важливо зберігати. Дуже приємно, що я стала сьогодні переможицею»

 

 Крім того, в Знам’янській  РДА сьогодні працювала виставка  робіт майстринь з вишивки: Олександри Сметани, Юлії Корнієнко,  Наталії Кондратенко, Олени Студенко, Раїси Айвазовської та Ніни Самсоненко.  За підсумками  заходу двох майстринь Ларису Айвазовську та  Юлію Корнієнко нагороджено грамотами  Знам’янської РДА за особистий внесок у збереження культурних традицій народу, розвиток декоративно-прикладного, мистецтва у районі.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges