Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Піротехніки Управління ДСНС в області знищили 70 боєприпасів часів Другої світової війни

19.05.2017

18 травня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області проводили роботи по знищенню боєприпасів, які було виявлено у лісовому масиві біля с.Юхимове, Знам’янського району.

Повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів надійшло днем раніше від чергового Знам’янського міського відділення  У СБУ України в Кіровоградській області. Охорону небезпечної ділянки лісового масиву негайно було здійснено працівниками Знам’янського відділу поліції ГУНП  України в області.

Після ретельного обстеження території з міношукачами саперами У ДСНС було вилучено всього 70 боєприпасів: 17 од. артилерійських снарядів 88 мм, 39 од. мінометних  мін 82 мм,  9 од. мінометних  мін 5 мм,  1 од. артилерійського снаряду 76 мм, 2 од. артилерійського снаряду 152 мм, та одна граната Ф-1. Усі виявлені боєприпаси знищено на підривному майданчику.

  Знам’янський МРВ Управління ДСНС України   у Кіровоградській області

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges