ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК (фотофакт)
26.05.2017
Сьогодні у всіх школах міста пролунали останні дзвоники і розпочалися довгоочікувані канікули. Журналісти нашого видання побували на урочистостях у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 4.

З минулого року у школі працює заохочувальна система премій, яку заснували випускники навчального закладу. За зайняті призові місця у конкурсах та олімпіадах всеукраїнських, обласних та міських рівнів діти отримують грошові заохочення: 100, 150 та 200 гривень. Сьогодні близько ста грамот та сертифікатів, разом з грошовими преміями було вручено переможцям. Лідерами по кількості отриманих нагород стали Богдан Морговський (11 грамот) та Єлизавета Руденко (10 грамот). Найвища сума грошової премії, яка була вручена сьогодні 2000 гривень. Говорить директор школи Володимир Лядський:
«Всього нашими спонсорами було виділено 8 тисяч 425 гривень на заохочення наших дітей. На жаль, не усі з них захотіли озвучувати свої імена, але ми їм дякуємо!»



Шістнадцять одинадцятикласників сьогодні залишають стіни школи і прощаються з педагогічним колективом.

Право надати останній дзвінок було надано випускникам Богдану Морговському та Тетяні Вовченко.

Завершилася святкова лінійка урочистим вручення квітів вчителям та запуском повітряних кульок у небо



Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість