НАШІ ТАНЦІВНИЦІ ЗНОВУ ПІДКОРЮЮТЬ СЕРЦЯ
07.06.2017
Нещодавно у м. Олександрія відбувся звітній концерт студії східного танцю «Надіна». До участі у заході було запрошено і знам’янчанок: клуб східного танцю «Лейла».
Детальніше про участь розповідає Інна Охріменко, одна з учасниць:
«Ми були запрошені до участі у заході, як гості. Керівник клубу Надія Лінкевич радо зустріла нас. Загалом панувала тепла атмосфера і нам було дуже цікаво показати свої танці: іспанський фьюжн та табла. У цьому клубі займаються люди різного віку: малюки, підлітки та дорослі. Під час концерту ми почерпнули для себе нові цікаві методики подальшого розвитку, такі як, наприклад, постановка сімейних танців: мати з донькою та ін. У кінці заходу була частина неофіційного спілкування і ми мали можливості поговорити з тими, хто безпосередньо залучений до нашого хобі.»


Всього у концерті взяло участь 47 учасників, серед них організатори та гості заходу.
Ольга Полякова
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість