komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Некриве дзеркало": як живеться на півдні Знам'янки?

15.06.2017

У час, коли так багато розмов про владу у місті, а офіційні заяви лише породжують нові плітки щодо можливої зміни керівництва міськради Знам'янки, багато хто дорікає у бік четвертої влади - про що ми говоримо, чого не договорюємо? 

Факти і коментарі від KOMORA.INFO завжди набагато стриманіші, ніж пости в соціальних мережах, і на те є сотні підстав. Втім, що справді нас покликало зробити цикл статей "Некриве дзеркало" - так це наші читачі, люди, які живуть у рідному місті. Тож, життя як воно є, без політики і політиканства...

Південна сторона міста Знам'янка особлива: там більше приватного сектора, інша інфраструктура, сполучення і дороги...

Але там не інші люди! Вони різні, але теж знам'янчани. Є ідейні, як, наприклад, ті, хто минулого року ще у квітні місяці взяв за мету розчистити одну із закинутих садиб (як з'ясувалось, міського посадовця, якому вона чомусь не треба) і облаштувати там місце відпочинку для людей. Працювали, не покладаючи рук, цілими родинами і вулицями.

Одна з ініціаторок Вероніка пригадує: "Місце хотіли облаштувати багато хто, бо зручно для діток і для дорослих теж. Знали, що ніби і власник цієї ділянки був не проти, але не склалось. Нам запропонували іншу ділянку - поряд. Розчистили і там. На фото видно, як добре ми попрацювали - там була краса! Втім, з невідомих нам причин майданчик для діточок так і не почали встановлювати представники комунальної сфери. "

Інша бабуся восьми онуків Надія додає:" У цьому мікрорайоні немає жодного дитячого майданчика, а до найближчого йти 15 хв., біля колишнього кінотеатру "Україна". З маленькою дитиною дуже незручно, а раптом до туалету треба - то взагалі як? Ми дуже хотіли, щоб нам поставили хоч маленьку гойдалку чи гірку для дітей."

До речі, ось світлини цього місця, де мав бути дитячий куточок відпочинку сьогодні, вже 2017 року: бур'яни вже вище коліна, а стихійне сміттєзвалище виникає просто на очах.

І ніби діалог відбувся, і пообіцяли людям, що у найближчій школі №4  буде встановлено майданчик для дітей. Так і сталось.

Йдемо на подвір'я школи - перед нами дитячий майданчик, там займаються на турніках двоє дорослих хлопців 16 років, значить дійсно попит є. Оглядаємо майданчик зблизька - все погано. Гойдалка знята, гірка наполовину розтрощена, та і сама конструкція не викликає довіри у міцності та стійкості.

Знову прикрість, що ж не так з цим майданчиком?

Запитуємо директора школи №4 Володимира Лядського, чому майданчик у такому стані?

- Цей майданчик не на балансі нашої школи, а відповідно і не відділу освіти, він на обслуговуванні КП " Знам'янський комбінат комунальних послуг".   Однак ми його постійно контролюємо, бо куди дітись - тут наші школярі теж проводять час. Нещодавно батьки звернулись до мене з проханням зняти гойдалку, бо вона у аварійному стані через тріщини у металі. Ми це і зробили. Щодо гірки - декілька разів прикручували борти, але на сьогодні один все-таки зник у невідомому напрямку,- коментує Володимир Лядський.

Поглядаючи на інші майданчики міста, які були встановлені за останні кілька років, розуміємо, що питання актуальне, і догляд за ними потребує окремої уваги, тож запитуємо про це у балансоутримувача - КП "Знам'янський комбінат комунальних послуг", зокрема в.о. керівника Олега Чернявського:"Ми будемо ремонтувати усі майданчики, які перебувають у нас на балансі. Є наміри зробити це найближчим часом, з міського бюджету вже виділено кошти."

Повертаючись до мешканців-активістів по пров. Кіровоградському, зауважимо, що майданчика у них так поки що й немає, і гуляти з маленькими дітками так, щоб зручно було, теж ніде. Дізнаємось про ще одну їхню ініціативу: два роки тому кілька сімей з вул. 8 березня зібрались разом і зробили закритий майданчик для сміття.

Сьогодні цим місцем для збору сміття користується до 15 родин, напевно цим же родинам і тим, у кого є маленькі дітки, треба подумати і про інший майданчик власними силами - майданчик для відпочинку їх дітей та онуків.

Можна нарікати, що одні люди роблять все для добробуту, але інші за ними нищать, і якби майданчик був, його спіткала б така ж доля, як у ЗШ №4. Культури поведінки справді нам всім бракує, особливо у цінностях, які даються задарма, але то тема для іншого матеріалу циклу "Некриве дзеркало: як живеться на півдні Знам'янки?".

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges