komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Некриве дзеркало": як живеться на півдні Знам'янки?"(частина III)

26.06.2017

Продовжуючи цикл "Некриве дзеркало": як живеться на півдні Знам'янки?" зупинимось на конкретному прикладі того, наскільки вчасно, якісно і ,головне, уважно виконуються окремі комунальні роботи у нашому місті - створення пішохідних переходів та їх облаштування. 

Найкраще будь-яка теорія зрозуміла, коли вона складається з фактів.

15 вересня минулого  2016-го року депутат міської ради Олег Рубан написав депутатське звернення на ім'я начальника управління ЖКГ Берловій М. В., де просив належно облаштувати пішохідний перехід по вул. Героїв Чорнобиля,  навпроти зупинки "Дитсадок". У цьому ж листі було вказано, що зараз перехід навпроти газону, де знаходиться люк. У дощову погоду пішоходи змушені, порушуючи правила, йти після переходу по проїжджій частині дороги. Саме тому депутат Олег Рубан наполягав належно облаштувати підходи до пішохідного переходу.

За цим зверненням послідувала відповідь, що управлінням ЖКГ розроблено проектно-кошторисну документацію і пішохідний перехід по вул. Героїв Чорнобиля буде облаштований з усіма до нього підходами.

Ніби можна поставити крапку і більше не порушувати питання, не контролювати ситуацію, а чекати виконання робіт. Так ні, 18 травня 2017 року Олег Рубан знову пише звернення: про виконання робіт, використання коштів та інше.

Більше того, 26.05.2017  року тому ж депутату Олегу Рубану було повідомлено, що облаштування підходу до пішохідного переходу виконано.

Їдемо на місце події, щоб самостійно як журналісти зробити фотофакт.

Доріжка ліворуч від переходу поєднує алейку і сам пішохідний перехід (зі слів депутата Олега Рубана , то було окреме нагадування вже після того, як саму алею зробили). Сам перехід облаштований  дорожніми знаками, але веде він знову в нікуди... Праворуч, перейшовши на другий бік дороги, йти нікуди, тому що люк як був, так і є, а будь-якої іншої асфальтної доріжки, яка б процес переходу далі робила безпечним, просто немає.

Поспілкувавшись з  депутатом Олегом Рубаном, розуміємо, що крапки у справі не поставлено, тому від його імені надалі написано звернення до управління ЖКГ, тож до зими час є зробити все?

Довідково. Усі названі у матеріалі факти мають документальне підтвердження, і офіційне листування відскановано в копіях для створення статті.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges