Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Бережинка в колі уваги: ситуація нині

1.07.2017

30 червня на площі Героїв Майдану в Кропивницькому відбувся  мітинг жителів Бережинки.  Там зібралося сотня мешканців села та близько тисячі небайдужих з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та начальника ГУ Національної поліції в області Сергія Кондрашенка. 

Нагадуємо, що довкола ТОВ «Нива-2010» в Бережинці Кіровоградського району виник конфлікт: його керівник Микола Трибіненко заявив, що фірма з Дніпра намагається здійснити рейдерське захоплення підприємства. Демобілізовані бійці батальйону «Донбас» прибули захищати майно ТОВ «Нива-2010», на яке претендує фірма з Дніпра. Представники «Донбасу» та місцеві мешканці вважають, що поліція діяла незаконно.

Начальник ГП Нацполіції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко заявив, що в Бережинці правоохоронці не перевищили свої повноваження і у відставку він не збирається.

Офіційна думка керівництва  області була висвітлена на обласному каналі, де  голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко заявив в інтерв"ю телеканалу "Кіровоград", коментуючи конфліктну ситуацію навколо ТОВ "Нива" (с. Бережинка, Кіровоградський р-н).

- Що, власне, мало відбуватися в правовому полі. По-перше, відкрито кримінальну справу. Це те, що повинна була зробити держава і цю роботу зроблено. По-друге, поліція мала забезпечити порядок, щоб у селі Бережинка не відбувалося речей, які не мають нічого спільного із законом. І по-третє, комісія Міністерства юстиції в області повинна була розглянути звернення громадянина Трибиненка про те, що він втратив право власності на підприємство, і скасувати рішення реєстратора, який позбавив його бізнесу. На цьому б історія мала завершитись. Проте вона має своє продовження.

З'явився судовий позов і Мінюст втратив можливість провести комісію, щоб скасувати незаконну реєстрацію підприємства і позбавлення права власності Трибиненка. Втратили цю можливість, треба рухатися далі законним шляхом. Законний шлях – це закінчення розслідування кримінальної справи, передача до суду і, відповідно, рішення суду, яке буде говорити очевидні речі: людина нікому не винна, не підписувала документи, а це не складно довести, ось є шахраї, які намагалися заволодіти підприємством. І поставити крапку - покарати винних і показати суспільству, що в нас правова держава і справедливість завжди на боці того, хто правий.

Але, на жаль, ця ситуація не лише в юридичній площині, а й в політичній. І той спосіб захисту, який обрав пан Трибиненко, він у тому числі і політичний. А це вносить певну складність у юридичне розв’язання, бо для прийняття юридичних рішень потрібна робота фахівців, адвокатів, потрібна тиша, спокій. А політика – це інше. Це голосно, це яскраво. Це, щоб було багато людей і були гучні заклики. Але, на жаль, за гучними закликами ми забуваємо, що нам ще треба зробити певні юридичні речі. Це і є на сьогодні проблемою. Ми маємо цю "яскраву" картину тому, що тут працюють не адвокати, юристи, а працюють політики. Маємо багато галасу, але й маємо справу на сьогодні ще не вирішену.

Повну версію інтерв"ю голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка дивіться у програмі "Погляд" на телеканалі "Кіровоград" 2 липня о 19 год.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges