komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Сусідська варта" або як патрульні співпрацюють з ОСББ

3.07.2017

За кордоном, наприклад, у Польщі вже давно поширена практика тісної співпраці поліції та гродськості. Нині  і в Україні починає поширюватись такий досвід. Так перші результати запровадженого на території Вінниці проекту «Сусідська варта» та співпрацю з дільничними офіцерами поліції та представники асоціації ОСББ Вінниччини вже говорять на всю країну. 

До проекту "Сусідська варта" долучилися 14 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

За словами начальника Управління превентивної діяльності поліції Вінниччини Ігоря Слободянюка, починаючи з березня, вінничани та працівники поліції пройшли тренінг з ефективної взаємодії. Дільничні офіцери поліції та співробітники патрульної поліції зустрілись з мешканцями будинків та обговорили з громадянами проблемні питання. За результатами зустрічей були розроблені карти безпеки територій таких об’єднань та збільшено рівень поінформованості людей про роботу поліції та стан безпеки за місцем їх проживання.

Загалом люди зрозуміли, що безпека їх та їхніх рідних залежить від них особисто, і в рамках реалізації проекту «Сусідська варта» можна спільно з поліцією шукати рішення для подолання проблем у сфері безпеки. З моменту запуску проекту люди  частіше стали телефонувати в поліцію з приводу сімейно-побутових конфліктів, збільшилась кількість дзвінків про правопорушення від підлітків.

Працівниками патрульної поліції Вінниці створено чат, де представники ОСББ можуть задати питання поліцейському та оперативно отримати відповідь.

Голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіра Мрясова зазначила, що завдяки проекту «Сусідська варта» почала налагоджуватись дуже тісна співпраця з дільничними офіцерами поліції.

Люди побачили своїх інспекторів, запрошують їх на збори та розказують про свої проблеми. Завдяки такій взаємодії зараз проходить активне облаштування життєвого простору учасників проекту «Сусідська варта».

Час знам'янчанам переймати досвід!

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges