Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Скоро розпочнеться нове маркування дерев у Знам'янських лісах

5.07.2017

Державне підприємство "Чорноліське лісове господарство" розпочало процедуру сертифікації лісів за системою FSC. 

Довідково

Лісова сертифікація – оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів. Екологічно збалансоване і відповідальне ведення лісового господарства передбачає заготівлю лісоматеріалів та іншої лісової продукції при одночасному збереженні біорізноманіття та продуктивності лісів, природних екологічних процесів. Зазвичай, сертифікована продукція маркується відповідним логотипом задля гарантування споживачеві законність і сталість джерел походження деревини, яка використовувалася для виготовлення товару. Лісовим кодексом України передбачено, що лісова сертифікація є невід’ємною складовою організації лісового господарства, яка ґрунтується на міжнародних вимогах (стандартах).

В Україні розвиток отримала лісова сертифікація за міжнародною схемою Лісової опікунської ради (Forest Stewardship Council®, FSC) – міжнародної некомерційної неурядової організації, метою якої є просування відповідального управління лісами в усьому світі. Детальну інформацію про FSC можна отримати на її офіційному сайті: https://ic.fsc.org/

При здійсненні сертифікацію за системою FSC, незалежна міжнародна компанія наполягатиме на  виконанні  підприємством ряду критеріїв щодо невиснажливого і екологічно обґрунтованого лісокористування, у тому числі щодо довкілля, біологічних ресурсів лісів, збереження традиційної і культурної спадщини, а також заходів з примноження дикої флори і фауни.

У зв’язку з цим, підприємство звертається з проханням до органів місцевого самоврядування, працівників культури, істориків, шанувальників культурної спадщини Знам’янського та Олександрівського районів допомогти у пошуках лісових територій, визначних для традиційної культурної і історичної ідентичності місцевих громад, рідкісних екосистем та екосистем, які знаходяться під загрозою зникнення.

Отримана від вас інформація про зазначені об’єкти дасть можливість недопущення втрати їх природних властивостей, обмежити вплив господарських заходів на ці ділянки.

 За матеріалами - http://chernoles.com/

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges