36-та сесія Знам'янської міської ради: четверта спроба стала теж невдалою!
31.07.2017
Сьогодні, 31 липня, була вже четверта спроба провести 36-ту сесію Знам’янської міської ради, на яку прийшли лише 12 депутатів з 34. А це означає, що знову не було кворуму для її проведення. Хоча прийнято рішення зробити перерву на годину, раптом хтось знайде змогу з депутатів завітати на засідання, але ж НІ, кількість депутатів не збільшилась!
Отже, сесію знову прийшлося перенести на 4 серпня. Це вже буде п’ята спроба! 47 питань чекають на рішення.
І знову на засіданні були присутні поважного віку представниці громади міста Знам’янки. Невже усім іншим з громади все одно, як вирішуються питання стосовно життя громади? АГОВ, ЛЮДИ? ДЕ ВИ? Чи усі чекаєте, що за Вас все вирішать депутати та голова міста? Щось у них це не дуже добре виходить!
Наталка Хандусенко
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість