Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Ярмарок вакансій у Знам'янському міськрайонному центрі зайнятості

   16.08.2017    

16 серпня у приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на якому були представлені вакансії «охоронник», «інженер з охорони праці», «економіст», «бухгалтер», «комплектувальник меблів»,«водій автотранспортних засобів», «продавець-консультант», «вантажник». 

У  заході взяли участь директор центру зайнятості Л.Компанієць, начальник відділу взаємодії з роботодавцями В. Саржевська та представники ТОВ АФ «Хлібодар», Райветлікарня, Знам’янське відділення національної поліції, Обласний протитуберкульозний санаторій та підприємці Олена Плохотнікова і Володимир Дзига. Роботодавці презентували свої підприємства, розказали історію створення організацій, чисельність працюючих, чим займається кожне із них, про умови праці, детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій.

Ярмарок вакансій відвідало більше 30 осіб, зацікавлених у своєму працевлаштуванні, серед яких безробітні зареєстровані в центрі зайнятості, учасники АТО. У ході розмови виникали запитання щодо вимог, конкретних обов’язків до тієї чи іншої вакансії. Особам, які зацікавились вакансіями  було запропоновано відвідати ПОУ, де можна безпосередньо на робочому місці з’ясувати всі питання щодо працевлаштування.

В результаті 3 особи узгодили дату та час відвідування ТОВ АФ «Хлібодар». 2 бухгалтерам було рекомендовано звернутись у Райветлікарню для подальшої співбесіди. Одній особі запропоновано стажування у ФОП Дзиги В.М., два безробітних дали згоду на тимчасові роботи у ФОП Плохотнікової О. 


В.Саржевська Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges