Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

39-та позачергова  сесія-привид Знам'янської міської ради: бути чи не бути?

21.08.2017

Завтра, 22 серпня, на депутатів Знам'янської міської ради чекає  нова форма проведення сесій - сесія-привид. Тобто, ініціатива у проведенні позачергової 39-ої сесії міської ради від депутатів є, а офіційного оголошення на сайті міської ради немає. 

Під час попередньої, 38-ої чергової сесії 18 серпня 2017 року, у ході обговорення порядку денного було внесено пропозицію про включення до розгляду питання "Про розпуск виконавчого комітету Знам'янської міської ради". Втім, міський голова Сергій Філіпенко, почавши читати назву проекту, зупинився і не продовжив його озвучення. Взявши слово, депутат Юрій Майборода наголосив, що названий проект таки надходив до розгляду на  комісіях і занесений був у протоколи попередніх комісій, тому він наполягав поставити його на розгляд. Після цього саме повідомлення депутатом було озвучене з трибуни сесійної зали.

Текст повідомлення був наступним

16 серпня 2017 року у сесійній залі Знам’янської міської ради відбулися збори ініціативної групи депутатів Знам’янської міської ради VII скликання. Розглядалося питання «Про скликання позачергової тридцять дев’ятої сесії Знам’янської міської ради»

Відповідно до п.9, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прийнято рішення про скликання позачергової тридцять дев’ятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання  22 серпня  2017 року  о 9:00 у сесійній залі міської ради.

На розгляд сесії виноситься питання:

Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради VIІ скликання.

Рішення про скликання депутатами міської ради позачергової сесії зумовлене тим, що звернення 20-ти депутатів Знам’янської міської ради від 4 серпня 2017 року до Знам’янського міського голови Філіпенка С.І. з вимогою скликати позачергове пленарне засідання Знам’янської міської ради, на порядок  денний якого виноситься  питання «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради VIІ скликання» міським головою Філіпенком С.І. проігноровано, натомість надано  невмотивовану відмову Знам’янським міським головою скликати позачергову сесію на вимогу групи депутатів. У зв’язку з тим, що перебуває  у відпустці секретар Знам’янської міської ради Клименко Н.М., сесія скликається ініціативною групою.

 Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Знам’янської міської ради 19 серпня 2017 року.

Висновки станом на 21 серпня 2017 року

На офіційному сайті Знам'янської міської ради оголошення про проведення 39-ої позачергової сесії немає, як і відповідного розпорядження міського голови про її скликання.

Тож, завтра 22 серпня у роботі депутатів Знам'янської міської ради буде нова форма роботи: о 9 годині має розпочатись сесія, яку офіційно не оголошено, але згідно закону вона має відбутись.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges