komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Теплі» кредити та енергоефективні заходи в  Знам’янському районі

4.09.2017

12 липня Уряд виділив додатково 300 млн грн. на фінансування програми "теплих" кредитів у 2017 році. Після підписання договорів про співпрацю з Держенергоефективності, державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, а відтепер ще і Приватбанк поновили видачу "теплих" кредитів як для ОСББ так і для фізичних осіб. 

З початку 2017 року укладено 15 договорів через Ощадбанк на суму 239,4 тис.грн. і 52 (разом з містом Знам'янка) – через КФ КБ "Приватбанк" на суму 600,0 тис.грн..

Всі загальноосвітні школи до початку опалювального сезону будуть на 100% забезпечені необхідною кількістю палива. На даний час проведений тендер на придбання 950 тонн твердого палива для загальноосвітніх закладів району. Відбувається розгляд пропозицій учасників тендеру щодо відповідності їх кваліфікаційним критеріям.

Оголошені відкриті торги на закупівлю природного газу для навчальних закладів на період проведення опалювального сезону.

Питання економії енергоресурсів, у тому числі природного газу залишається одним із важливіших питань.

В цьому році на території району реалізовано проект, в якому передбачено заміщення природного газу – "Будівництво міні котельні на твердому паливі для ДДЗ "Барвінок" Мошоринської сільської ради, вул.Мошорине, вул. Леніна, 11", планується економити до 10,0 тис.куб.м. природного газу в рік.

Підготовлено за матеріалами колегії Знам’янської РДА

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges