Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Indie Media Camp: Запрошуються старшокласники!

27.09.2017

У листопаді поблизу Києва відбудеться "Indie Media Camp" для учнів 9-11 класів. Табір є місцем вільного спілкування молоді з різних міст України, в якому ви навчитеся висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів. До участі запрошуються і старшокласники із Кіровоградщини!

Приєднуйтесь, аби отримати знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та учасництво містян в житті міста, дізнатись про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість. У таборі ти зможеш взяти участь в майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та розробити свій перший аудіо-тур.

Табір проходить за підтримки Посольства США в Україні. Партнер проекту на Кіровоградщині - громадська організація "Прес-клуб реформ". Табір відбудеться в с. Мощун, Київська обл., Готельний комплекс Пуща Лісова. Проїзд, проживання, харчування та заняття в таборі безкоштовні.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? Заповнити заявку (https://docs.google.com/forms/d/1fC1EiCHZkNHaEszew35YWJv44Nfq2SqqveByt2-NByk/viewform?edit_requested=true)  до 15 жовтня 2017р.  Отримати відповідь про участь до 25 жовтня 2017 р.Бути готовим до активної участі в усіх заходах табору, розвивати допитливість та вміння працювати в групі.

http://kirovohradpressclub.org/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges