Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

 БУДІВНИЦТВО ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ НАВКОЛО ЗНАМ’ЯНКИ ТРИВАЄ

12.10.2017

Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомиться зі станом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, серед них і об’їзна навколо Знам’янки. А як там тривають роботи? 

Через бюрократичні дрібниці будівництво об’їзної дороги навколо Знам’янки дещо затрималося, і тепер підрядники дещо відстають від графіку.

Ми маємо виконати максимум робіт до кінця року, - пояснює начальник Служби автодоріг. – Я сподіваюся, що нам вдасться виконати 100% запланованих робіт, та на заваді можуть стати і погода, і фінансування. Сучасні технології дозволяють працювати і в холодну пору року – до асфальтобетонної суміші додаються спеціальні добавки, залежно від погоди – холодно чи сиро, щоправда, вони досить дорогі. Втім, якщо для здачі об’єкту нам треба буде використовувати саме їх, ми це зробимо, адже зупинка будівництва на зиму нам обійдеться дорожче.

Нагадаємо, цього року на об’єкт виділено 98 млн грн. Фінансується будівництво з кількох джерел – державного бюджету (14,9 млн.), кредитних коштів (75,5 млн.) та з обласного бюджетів (7,5 млн.).

Підготувала Оксана Войчишина за матеріалами http://kr.ukravtodor.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges