Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

АРТРИТ. ПОШИРЕНА ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ

12.10.2017

Всесвітній день боротьби з артритом проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, і відзначається щорічно 12 жовтня. Мета Всесвітнього дня боротьби з артритом: привернення уваги та інформованості широкої громадськості до проблем ревматологічних захворювань. Саме у день боротьби з цією хворобою ми говоримо про неї з фахівцями Знам’янської ЦРЛ. 

Детальніше про артрит розповідає лікар-травматолог Сергій Буйлук:

  • Що це за хвороба і яка її специфіка?
  • На третьому місці після серцево-судинних та онкозахворювань серед людей  - артрит. Що це таке? Це  захворювання, пов'язане  із запаленням суглобів. З’являється біль, обмеження руху і набирається рідина у суглобах, людина не може ходити і має високу  температуру(до 40-ка градусів). 
  • Чи виліковна це хвороба?
  • Якщо її почати відразу лікувати, то пацієнтаможна вилікувати. Але, якщо не слідкувати за станом свого тіла, або ж недолікувати артрит, то на фоні цього може дуже швидко розвинутися артроз або втрата еластичності суглобів. Одним із інших наслідків може бути остеомієліт, тобто запалення кістки і початок її руйнації. У нашому районі з початку року  на цю хворобу страждали лише три особи.  Чому? Тому, що артрит – патологія не посттравматична, а терапевтична. Але у нашому медичному закладі його досить вдало лікують, ставлячи особливий дренаж через суглоб, роблячи  зрошення: вимивання шкідливих речовин із синильної рідини.
  • Які причини його появи?
  • Скажу відразу, що профілактики артриту немає. Він може з’явитися, як наслідок травми, особливо, коли буває відкрита рана в області суглоба (пошкодження шкіри), перенесене респіраторне захворювання, проблеми із зубами (карієс). Розкажу чому останнє дуже шкідливо. У зв’язку з тим, що у людини постійна інфекція в ротовій порожнині, коли вона отримує легку травму (просто вдарилася ногою) на фоні карієсу будуть страждати суглоби у разі їх  механічного пошкодження. Також хронічні захворювання ЛОР-органів  можуть стати причиною цієї хвороби.

Зі слів лікаря,  зараз у медичному закладі набагато менше людей, які мають такий діагноз. Але, якщо виникають будь-які дискомфортні відчуття у районі суглобів, то не треба займатися самолікуванням, а негайно звертатися до лікаря.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges