Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Барабанщиці гурту «Смайл» серед кращих в Кіровоградській області

13.10.2017

11 жовтня 2017 року в місті Кропивницький відбулося відкриття 27-го концертного сезону дитячої філармонії «Відкриваємо нові таланти». У рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв -дітям» у 2016 -2017 роках був проведений конкурс серед дитячих художніх колективів позашкільних закладів Кіровоградської області, в якому взяло участь 111 художніх колективів. Барабанний гурт «Смайл» Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник - Міркотан Лідія (директор Дмитрівського сільського будинку культури), потрапили в 20 –ку кращих художніх колективів і отримали Подяку переможцю проекту «Відкриваємо нові таланти» у рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв – дітям» від Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної філармонії. 

 


Спілкуємось    з керівником гурту «Смайл», Лідією Міркотан:

  • Чи очікувана для Вас та колективу ця відзнака?
  • Ми були приємно здивовані, адже за 7 років існування гурту (розпочинала організацію та керівництво Оксана Благовісна) - це успіх. Я тільки останні два роки разом з дівчатами гурту підтримую та продовжую традиції. На сьогодні у нас основний склад «Смайлу» -10 дівчат, вони грають на барабанах, які подарували свого часу голова Знам’янської РДА Юрій Гугленко та народний депутат Олесь Довгий. Ось нещодавно учасницям пошили нові костюми в кольорах символіки Дмитрівки.
  • Які композиції гурт представляв на конкурсі?
  • Це два номери: «Шамани» та «Маска». Зал дуже гарно сприйняв наш виступ, особисто нас запросили брати участь ще у одному конкурсі колективів, які відбудеться в грудні у Києві, тож ми налаштовані до наступних вершин.

Анна Міркотан, учасниця гурту «Смайл» ділиться своїми враженнями: «Я до гурту потрапила випадково, бо не вистачало учасниць, але зараз не пропускаю жодної репетиції. Це завжди весело, хоча дуже відповідально, адже репетиції мають відбуватись у цілковитій тиші, ми ж слухаємо уважно одна одну, щоб не збитись з ритму. Зовні виглядаємо, що ми барабанимо в такт, але ми постійно рухаємось в цей час по сцені і кожен крок важливий і не можна збиватись. Ми як годинник налаштовані на синхрон.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges