komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Вуличного освітлення по Парковому другий рік немає...

27.10.2017

 Індикатором життя знам’янчан завжди були і лишаються депутатські запити кожного сесійного засідання міськради. Вслухавшись у їх зміст, не тільки розуміємо, а й добре уявляємо, коли і де у місті  існують проблеми, і що робиться для їх усунення? 

Двічі в одну річку, або чому депутатські запити Знам’янської міської ради не виконуються?

Ще у 2016 році депутат Олег Антоненко звернувся з депутатським запитом щодо відновлення вуличного освітлення по пров. Перший Парковий (м. Знам’янка). Того ж року роботи були включені до переліку об’єктів до виконання у 2017-му році. Рік закінчується, а на провулку як було темно, так і нині темно…

  • Дорога по цьому провулку вся у вибоїнах, - розповідає депутат Олег Антоненко, - я сам, йдучи на електричку промочив ноги і весь день у Кропивницькому ходив з мокрими ногами.

Вже вкотре депутат попросив вжити заходи щодо відновлення зовнішнього освітлення.

Від  турботи «Еліту» до нових гаражів: на балансі господарювання і недбальства

У Знам’янці вже давно порушувалось питання відповідальності мешканців ОСББ за прилеглі до будинків території, а що робити, коли відповідальність є, а паралельно діють інші схеми? Мешканці ОСББ «Еліт» (за адресою вул. Віктора Голого 116) ще з 2014-го року доглядали за так званою «зоною №4», яка вважалась рішенням виконкому санітарною, і була закріплана саме за цим будинком. Протягом 4 років територія  мешканцями прибиралась, встановлювались бордюри, дитячий майданчик вартістю 20 тис. грн., висаджено  10 дерев.

Паралельно ця територія надається в оренду від 2012 року  в приватні гаражі кільком особам.

Депутат міськради Інна Микуляк за ініціативи мешканців звернулась з проханням розірвання оренди з тими, кому вона паралельно була надана, окрім ОСББ. Причин для того декілька: невиконання умов оренди, адже у санітарному стані територію утримують не орендарі, а мешканці ОСББ «Еліт», задовільняють потреби дітей.

 На Грушевського, 20 зона небезпеки!

  • При візаульному оглядів димоходів та парапету будинку Грушевського, 20 встановлено, що цегляна кладка порушена, місцями повністю зруйнована, а будівельний матеріал потрапляє у вентиляційні канали, - почала свій виступ депутат Світлана Філіпова.

Цей факт є реальною загрозою перекриття витяжки та природньої церкуляції повітря у будинку, а ще травмування людей.

Важка дорога до Олімпу знань

Серед питань, котрі порушила депутатка Світлана Філіпова було і клопотання щодо можливості передбачення коштів для купівлі шкільного автобуса. Десятками років поспіль діти-учасники олімпіад обласного та інших рівнів для того, щоб взяти участь у змаганнях вимушені першими електричками добиратись до Кропивницького чи інших міст. Це не виснажує дітей, тому за пропозицією Світлани Філіпової доцільним було б передбачити у бюджеті 2018- го року кошти на новий автобус, який би був на балансі освіти і транспортував учасників олімпіад, куди їм необхідно.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges