Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Які багатоповерхівки потребують ремонту у Знам’янці?

30.10.2017

Від 2014 року у м. Знам’янка мав виникнути паспорт рибогосподарства водойм, а відповідно мала за цим слідувати і  документація щодо оренди на водойми. Депутат Знам’янської міської ради Володимир Мацко під час останньої сесії міськради цікавився, так як же проведено інвентаризацію водних об’єктів? А кому зі знам’янчан це теж цікаво? 

Під час 43-ої сесії міської ради було винесено питання «Про затвердження програми підтримки житлового фонду та благоустрою міста Знам’янка на 2018-2022 роки», де у  першому розділі згадано про міські пляжі, а де ж вони і кому передані в оренду? Під час оголошення цього депутатського запиту відповіді не послідувало, можливо, тому що самого міського голови Сергія Філіпенка (адресата запиту) у залі не було, але і працівники комунальної сфери міста теж нічого не сказали… Далі буде, і згідно закону на запит депутата слідуватиме відповідь.

Широкого кола комунальні запити озвучив ще один депутат Олег Тітарев, котрий просив при формуванні бюджету на 2018 рік внести кошти на ремонт фасадів будинків по вул.Грушевського, 51, Михайла Олійника, 55, 57 та Дмитрівська, 33. Це ж стосувалось ремонту дороги перехрестя вул. Сікорського та Новоселів до вул. Коцюбинського. Зробити водовідвід від буд.29, 31,33  на повороті з Михайла Грушевського на Дмитрівську. Ще один запит стосувався огляду вентиляційних каналів по вул. Трудовій, 7. Усі звернення депутата були підтримані у сесійній залі.

В усному запиті Анатолій Тесленко висловив прохання від імені мешканців південного мікрорайону, які працюють у сфері торгівлі і на 7 ранку поспішають на роботу в район вокзалу, центральну частину,  а їхати нічим. Міський транспорт  ранньої години не працює, о 6, 6:15  рейсів немає, тож  є потреба їх повернути.

Про питання південної частини міста говорив і депутат Олег Рубан, зокрема, потребу асфальтування вулиць, які крутим схилом мають тривалий час неякісне дорожнє покриття і ніяке грейдерування не рятує ситуацію роками. Тому є потреба розпочати поетапне асфальтування цих вулиць.

Неля Данасієнко депутатка міськради турбувалась, чому на її депутатський запит щодо бюджетних видатків на асфальтування подвір'я садочка «Сонечко» у 2018 році відділом освіти не було ніякої реакції і не передбачено кошти, хоча депутатський запит відповідно був підтриманий. Як повідомила начальника відділу освіти Людмила Грекова: « Я як і ви хочу, щоб асфальтування у садочку було зроблене, але у цьому закладі відбулися цього року значні вкладення: заміна вікон (частини) та поточний ремонт ганку. Звісно, кошти на відновлення асфальтного покриття були передбачені у бюджетному запиті будуть виділені і відділ освіти в першу чергу зацікавлений у цьому.»

Ще один депутатський запит стосувався прохання Наталії Тишкевич щодо виділення коштів на лікування учасника АТО, пораненого Олександра Осіпова.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges